Představení Roxoru:

Vstupte do světa nekonečné energie, vášně a hudební inovace s fenomenální skupinou Roxor! Tato skvělá formace spojuje nesrovnatelný talent, charismatický pódiový projev a neuvěřitelně chytře zkomponovanou hudbu, aby vytvořila nezapomenutelný zážitek pro každého fanouška.

Roxor není jen kapela – je to živý ohňostroj hudební kreativity. Jejich hudba je směsicí široké škály žánrů, včetně rocku, heavy a trash, což vytváří jedinečný zvuk, který se nepřestává vyvíjet. Každý člen skupiny Roxor je talentovaný hudebník, který přináší do kolektivu svůj vlastní styl a charisma, čímž vytváří magii na pódiu.

Roxor nám přinesli neuvěřitelně silné a emotivní hity, které se dotýkají srdce každého posluchače. Jejich alba, plná chytlavých melodií a textů, které oslovují duši, získala srdce fanoušků po celém světě.

Připravte se na explozi energie a vášně naživo! Roxor na pódiu přináší úroveň interakce a nadšení, kterou musíte zažít, abyste uvěřili. Každé živé vystoupení je nezapomenutelnou událostí, plnou nejen hudby, ale i vizuálních efektů a nesmírného pódiového charisma.

Roxor věří v sílu spojení s jejich fanoušky. Skupina se neustále angažuje na sociálních sítích, setkání s fanoušky a neustále se snaží posunout hranice interakce mezi umělcem a fanouškem.

Roxor není jen hudební skupina, je to životní styl. Připojte se k jejich hudebnímu dobrodružství, kde každá nota a každý text mají svůj význam. S Roxor to není jen o hudbě, je to o spojení a sdílení vášně pro umění.

Připravte se na Roxor – skupinu, která mění hudební hru!

Fotbalové hřiště Tj Sokol Nepolisy

17.5. 2025

od 16:00 hodin

Na místě 500,00 
V předprodeji 400,00 
Ušetříte 100,00 

Předprodej ukončen

Fotbalové hřiště Tj Sokol Nepolisy

13.5. 2023

od 16:00 hodin

Na místě 400,00 
V předprodeji 300,00 
Ušetříte 100,00