Pořádáte akci?

Kulturní, sportovní či jakoukoliv jinou akci? A chcete prodávat vstupenky v předprodeji? Pokud jste si odpověděli ANO, jste na správném místě. Rádi vám nabídneme naše služby.

Jak to funguje?
ikonka online support
ikonka clock
ikonka mail open
ikonka cellphone
ikonka donate coin
ikonka sweet home
PRODÁVEJTE

Vstupenky online

Každý návštěvník, který si zakoupí vstupenku v předprodeji, obdrží do svého emailu vstupenku s QR kódem, pokud zakoupí více vstupenek, najde ve svém emailu také PDF soubor se vstupenkami, který může vytisknout a jednotlivými vstupenkami obdarovat své přátelé. Naše vstupenky nejsou jen nějaký “chytrý” QR kód, ale mají i poutavý design, aby si ji mohli návštěvník vytisknout na památku.

A jak pomůžete pořadateli?
Náš cíl je jednoduchý:

Pomůžeme vám s prodejem vstupenek

JAK ZJISTÍM, ŽE NÁVŠTĚVNÍK MÁ PLATNOU VSTUPENKU?

Odbavení návštěvníků

Odbavení návštěvníků je velmi jednoduché. Každý návštěvník získá unikátní vstupenku s QR kódem, kterou se prokáže u vstupu na akci, ať již zobrazením vstupenky v mobilu, nebo vytištěnou vstupenkou. Vy jako pořadatel si do mobilu nebo tabletu nainstalujete odbavovací aplikaci, která je zdarma. Naší aplikací naskenujete QR kód vstupenky a ihned vidíte, zda je vstupenka platná či nikoliv.

Pokud pořádáte vícedenní akci a prodáváte i vstupenky na jednotlivé dny, nastavíte si v aplikaci, že chcete odbavovat vstupenky na jednotlivé dny. Tak se vám nestane, že návštěvník, který si koupil vstupenku na sobotu, by prošel na akci již v pátek.

Odbavení návštěvníků probíhá tedy velmi rychle. Seznam platných vstupenek si můžete stáhnout i pro offline použití, aplikaci je tedy možné používat i na místě, kde není přístup k internetu.

Vyplácení předprodeje

O vyplácení peněz za prodané vstupenky můžete ve svém účtu požádat ihned následující den po ukončení akce.

Peníze vám vyplatíme na váš bankovní účet nejpozději do tří dnů, ale zvládáme to i rychleji.

V případě potřeby umíme zajistit také bezpečný dovoz hotovosti přímo na probíhající akci, například pro vyplácení účinkujících. Nutno domluvit předem.

Kontaktujte nás

Víme co vás zajímá

Kolik vás bude stát využití našeho předprodeje?

ZAPLATÍTE POUZE

6% 5%

z každé prodané vstupenky

Tato speciální nabídka platí do odvolání pro všechny aktivní účty prodejce s minimálně jedním zahájeným předprodejem a zůstane platná i po skončení této speciální nabídky.

Chci vaši službu využívat!

  • Pochopil/a jsem, jak systém funguje
  • Pochopil/a jsem systém odbavení návštěvníků
  • Pochopil/a jsem, kolik mne služba bude stát
Pomůžeme Vám

Máte dotazy? Kontaktujte nás!

Mám dotaz a chci abyste mi zavolali

Pořadatelé prodávající vstupenky na našem portálu

Zobrazují se 1- 5 z nalezených 5