Aplikace pro odbavení návštěvníků

Používání aplikace je velmi intuitivní a snadné. Každý se ji naučí používat během pár minut.

logo primaraj aplikace webp

Přihlášení do aplikace

Po spuštění aplikace zadáte do první kolonky celou URL našeho webu. Dále zadáte své přihlašovací jméno nebo email a heslo. Můžete zakliknout „Zapamatovat nastavení“, abyste se nemuseli přihlašovat znova, pokud byste aplikaci omylem vypnuli. Přihlášení pak probíhá automaticky.

Seznam akcí

Na úvodní obrazovce po přihlášení vidíte seznam všech akcí, na které u nás prodáváte vstupenky. V tuto chvíli se vám stáhly také všechny čísla vstupenek, která můžete použít i pro offline odbavení, to si vysvětlíme níže.
Nyní stačí kliknout na název akce, na které chcete odbavovat vstupenky a zobrazí se vám všechny vstupenky na vaši akci, které jsou prodány přes náš portál.

Seznam vstupenek

Na seznamu vstupenek vidíte dva různé stavy vstupenek: černé kolečko označuje vstupenku, která ještě nebyla naskenována u vstupu, zelené kolečko je již naskenovaná vstupenka. V podstatě to pro vás není důležitá informace, ale proč nemít přehled.
Dole na obrazovce už vidíte tlačítko čtverečku, na které když kliknete, začnete skenovat vstupenky.

Skenování vstupenek

Naše aplikace má opravdu velmi dobře vyřešený algoritmus rekognizace QR kódu ze vstupenky, takže dokáže naskenovat vstupenku i v horších světelných podmínkách či z dálky. Z legrace jsme zkoušeli naskenovat vytištěnou vstupenku z jeden a půl metru a naskenování netrvalo ani půl vteřiny. Při skenování máte možnost si přisvítit bleskem z mobilu.
V případě platné vstupenky se na obrazovce zobrazí zelený pruh, v případě již odbavené vstupenky se zobrazí oranžový pruh.
Nejde naskenovat kód, ať se snažíte sebevíce? Jedná se o neexistující vstupenku, její kód v databázi pro tuto akci neexistuje. Někdo se vás zkouší obelstít nebo je vstupenka určena pro jinou akci.

Nastavení 1. část

V první části nastavení máte možnost zakliknout „Automatická registrace“. Zapněte ji, aby ihned po skenování byla vstupenka odbavena. V opačném případě po naskenování vstupenky budete muset na obrazovce ručně potvrdit odbavení. Zbytečně by vás to zdržovalo.
Dále si můžete zapnout „Režim offline“ mód. Pokud budete vědět, že akce se koná na místě, kde jsou problémy s internetem, doporučujeme na místě s dobrým příjmem internetu aplikaci spustit a zapnout tento mód. ím se vám do mobilu uloží kompletní databáze vstupenek. Samozřejmě to doporučujeme udělat až po skutečném dokončení předprodeje, abyste tam měli opravdu všechny vstupenky.

Nastavení 2. část

Nemusíte skenovat jen mobilem. Můžete použít i ruční čtečku 2D čárových kódů. Před zapnutím „Skener čárových kódů“ tento skener spárujte s mobilem pomocí bluetooth.
Pokud je vaše akce vícedenní a prodáváte i vstupenky na jednotlivé dny, zapněte si „Omezit odbavení jen na aktuální den“. Tím se vám nestane, že návštěvník, který si koupil lístek na sobotu, by přišel už v pátek. Pokud tuto volbu nezapnete, bude moci přijít kdykoliv.

Stáhněte si aplikaci a pohodlně odbavujte návštěvníky

Aplikace je k dispozici jak pro iOS tak i pro Android a najdete ji v příslušných obchodech pro Váš mobilní operační systém pod názvem FooEvents Check-In.

tlacitko itunes apple webp
tlacitko google play webp